Nowa, lepsza wersja ALLPlayera 9.2!

( po aktualizacji programu żadne powiadomienia nie będą się wyświetlać )s


Konwertowanie filmów i muzyki

SUPER KULKI

Super Kulki to gra polegająca na układaniu kolorowych kulek w pionie, poziomie lub na skos. Jeżeli ułożymy obok siebie pięć lub więcej kulek o tym samym kolorze, wszystkie znikają z ekranu. Po każdym przesunięciu kulki w inne miejsce na ekranie, pojawiają się trzy nowe, więc jeśli sprawnie nie organizujemy ich w rzędy, już po chwili zaczyna brakować miejsca na ekranie. Jeżeli ułożymy więcej niż pięć kulek tego samego koloru obok siebie, dostaniemy różnego rodzaju bonusy, które pomogą nam w dalszej rozgrywce.

POBIERZ PROGRAM

POLECAMY RÓWNIEŻ: SUPER KLIKACZ

Celem gry jest wyczyszczenie planszy z klocków przez usunięcie par (lub większej liczby) klocków tego samego koloru. Możesz klikać na grupę klocków pod warunkiem, że są co najmniej dwa takie klocki stykające się ze sobą.
Działające w grze prawo grawitacji powoduje, że klocki położone na usuniętych opadają w dół zajmując ich miejsce. Gdy usunięta zostanie cała kolumna, kolumny położone na prawo od niej przesuwają się w lewo wypełniając pustą przestrzeń.
Są trzy poziomy trudności dla tej gry (Dla dzieci z 3 różnymi kolorami klocków, Średni z 5 kolorami klocków oraz Normalny z 7 kolorami). Jest bardzo trudno ukończyć grę na poziomie Normalnym - nasz rekord wynosi 11 klocków.
Możliwe jest cofnięcie wszystkich ruchów aż do początku gry (brak limitu cofnięć). Powodzenia !

RECENZJA GRY SUPER KULKI

Zasady tej wciągającej gry są bardzo proste, należy zaznaczyć kulkę widoczną na ekranie i kliknąć na wolnym polu planszy. Kulka powędruje w kliknięte miejsce. Po każdym naszym ruchu przybywają dodatkowe trzy kulki widoczne w polu >Następne<.

Kulki należy tak ustawiać, aby ułożyć ich co najmniej pięć w pionie, poziomie lub po skosie. Jeżeli to nam się uda ułożone tak kulki znikną za co dostaniemy odpowiednią ilość punktów.

Jeżeli ułożymy więcej niż pięć kulek dostaniemy dodatkowo możliwość użycia jednego z Bonusów (jeden z klawiszy pod polem >BONUSY< podświetli się na biało), a możemy go aktywować klikając na niego myszą.

Aby osiągnąć naprawdę dobre wyniki trzeba nauczyć się robić Bonusy. Bez używania Bonusów dobry wynik jaki możemy osiągnąć to 500-1000 punktów, zaś dzięki Bonusom wyniki są kilkakrotnie wyższe (zobacz listę najlepszych). Najlepiej jest zacząć grę tworząc od samego początku jak największego bonusa.

Oczywiście nie jest to takie proste, ale na pewno za którymś razem przy odrobinie wprawy i szczęścia nam się to uda. Utworzony na początku Bonus np. widoczny poniżej "USUŃ" skasuje nam wszystkie granatowe kulki, dzięki czemu wyczyści nam się plansza ze wszystkich granatowych kulek i możemy przystąpić do tworzenia kolejnego Bonusa.

Minimalne Wymagania:
Procesor: brak danych
Pamięć RAM: brak danych
Karta graficzna: brak danych
Wolne miejsce na dysku: brak danych
Karta dźwiękowa: brak danych


Gry Logiczne


Gatunek gier wideo, wymagających od gracza przede wszystkim umiejętności logicznego myślenia, kojarzenia faktów, analizy i syntezy, a często także stosowania niekonwencjonalnych rozwiązań. Gry logiczne mogą być adaptacjami popularnych planszówek (np. szachy, warcaby, master mind) albo produkcjami stworzonymi z myślą o specyfice elektronicznej rozrywki (np. Tetris). Elementy logiczne często zapożyczane bywają w innych gatunkach gier, w tym w zręcznościówkach, cRPG, przygodówkach oraz grach akcji. Mogą one przyjmować formę zagadek wymagających odpowiedniego manipulowania elementami otoczenia lub minigierki.

Jakie gry logiczne warto kupić?

Najlepsze gry logiczne dla dzieci i dorosłych:
Papers, Please (Digital) za 44,48 zł
Portal 2 (Digital) za 46,24 zł
The Swapper (Digital) za 18,40 zł
Wiedźmin Gwint - Puzzle 1000 Elementów. ...
Hasbro Gaming Jenga Tetris A4843. ...
Lumo (Gra NS) ...
The Witness (Digital) ...
Untitled Goose Game (Gra PS4)


Privacy Policy | Cookie Preferences